Skip to content Skip to footer

Ulaş Önsal

Personal Trainer

Address: Evora İstanbul, B Parsel, Tuzla
Brief info

Profesyonel Fitness Trainer

Personal Trainer, Spor Koçu

Merhaba, ben Ulaş. 38 yaşındayım ve spor egitmeni (personal trainer) olarak çalışıyorum. Spora 11 yaşında başladım ve 16 yaşında profesyonel sporcu kariyerime ilk adımımı attım. Sonrasında milli sporcu unvanını alarak ülkemizi uluslararası camiada başarıyla temsil etme başarısını yakaladım.

Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünü bitirdikten sonra yüksek lisansımı antrenman ve hareket bilimleri üzerine devam ettirmekteyim. Hem sporcu hem de eğitim kariyerimdeki bilgi ve tecrübelerimi harmanlayarak uzun yıllardır bireylerin hayatlarına pozitif anlamda katkı sağlamaya çalışıyorum.

Kişisel spor eğitimi, fitness, kas gelişimi, kilo alma ve kilo verme konularında uzman olduğumu belirtmekten mutluluk duyarım. Sporculuk kariyerim boyunca edindiğim bilgi birikimi ve deneyimlerimle, müşterilerimin bireysel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabiliyorum. Spor hareketleri konusunda geniş bir repertuvara sahibim ve kas gruplarını etkili bir şekilde çalıştırmak için çeşitli egzersizleri uygulayabiliyorum.

Aynı zamanda kilo alma ve kilo verme konularında da uzmanlık sağlıyorum. Kişisel beslenme planları ve egzersiz programlarıyla müşterilerimin sağlıklı bir şekilde kilo almalarını veya kilo vermelerini destekliyorum. Her bireyin benzersiz ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre özelleştirilmiş bir yaklaşım sunarak, kalıcı sonuçlar elde etmelerine yardımcı oluyorum.

Müşterilerimin başarılarına odaklanan bir eğitmen olarak, disiplin, motivasyon ve pozitif bir yaklaşım sağlamayı hedefliyorum. Sporculuk kariyerimdeki deneyimlerim ve yüksek lisans çalışmalarım sayesinde sürekli olarak güncellenen bilgilerle müşterilerime en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyorum.

Sizlere, hedeflerinize ulaşmak için gereken desteği ve rehberliği sunmak için buradayım. Birlikte çalışarak, daha sağlıklı, daha fit ve daha güçlü bir yaşam tarzını benimseyebiliriz. Her seviyedeki sporculara ve spor yapmaya yeni başlayanlara yardımcı olabileceğim gibi, spora olan ilginin artmasına ve herkesin sağlıklı bir yaşam sürmesine katkıda bulunmaktan mutluluk duyarım.

Sadece fiziksel değil, aynı zamanda mental olarak da öğrencilerimin yanında olduğumu bilmelerini sağlıyorum. Spor özgürlüktür düşüncesiyle, sen de ailemizin bir parçası olarak benimle bir yola çıkmaya ne dersin?

Leave a comment