Skip to content Skip to footer

Ekibimiz

Ulaş Önsal

Personal Trainer

Merhaba, ben Ulaş. 38 yaşındayım ve spor egitmeni (personal trainer) olarak çalışıyorum.

Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünü bitirdikten sonra yüksek lisansımı antrenman ve hareket bilimleri üzerine devam ettirmekteyim.

Spora 11 yaşında başladım ve 16 yaşında profesyonel sporcu kariyerime ilk adımımı attım. Sonrasında milli sporcu unvanını alarak ülkemizi uluslararası camiada başarıyla temsil etme başarısını yakaladım.

Hem sporcu hem de eğitim kariyerimdeki bilgi ve tecrübelerimi harmanlayarak uzun yıllardır bireylerin hayatlarına pozitif anlamda katkı sağlamaya çalışıyorum.

Diyetisyen - Nazli Akyurek

Nazlı Akyürek

Diyetisyen

Merhaba! Ben Nazlı Akyürek. Biruni Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunuyum. Eğitimim boyunca beslenme alanında derinlemesine bilgi edinerek, sağlıklı yaşam ve beslenme konularında uzmanlaşma fırsatı buldum.
Amacım, bireylerin sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemelerine ve beslenme alışkanlıklarını düzenlemelerine yardımcı olmaktır. Kişiye özel beslenme programlarıyla birlikte, motivasyon sağlama ve hedeflere ulaşma konusunda rehberlik etmek benim önceliğimdir. Sağlık ve beslenme konularında uzman bir diyetisyen olarak, sizin sağlıklı ve dengeli bir yaşam sürdürmeniz için buradayım.

Yeni Bir Sen

daha enerjik, daha mutlu...
Enerjini Artır

Spor ve sağlıklı beslenme, enerjimizi arttırmanın ve yaşam kalitemizi yükseltmenin önemli unsurlarıdır. Bedenimizin sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi ve optimum performans gösterebilmesi için bu iki unsur birbirini tamamlayan bir ilişki içindedir. Spor, kaslarımızı güçlendirir, kardiyovasküler sistemimizi iyileştirir ve enerji seviyemizi yükseltirken, sağlıklı beslenme doğru besinleri alarak bedenimize yakıt sağlar ve iyileşme süreçlerini hızlandırır. Birlikte uygulandığında, spor ve sağlıklı beslenme enerji düzeyimizi arttırırken aynı zamanda bağışıklık sistemimizi güçlendirir, kilo kontrolünü sağlar ve ruh halimizi iyileştirir.